11:11,3:33,444,666… Dlaczego wszędzie widzisz powtarzające się liczby? Co oznaczają? Melchizedek

Czy zdarza Ci się spojrzeć na zegarek dokładnie o 11:11? A może na tablicach rejestracyjnych czy w numerach telefonu często dostrzegasz powtarzające się liczby takie jak 333, 444, 999… albo niesławne 666? Ta numeryczna synchroniczność to zwykły przypadek czy może coś więcej? Według Drunvalo Melchizedeka sekwencje liczbowe pojawiające sie w naszym codziennym życiu to tak naprawdę wiadomości, dzięki którym możemy lepiej zrozumieć co dzieje się w naszej rzeczywistości i w nas samych.

Kim jest Drunvalo Melchizedek?

Drunvalo Melchizedek to amerykański badacz z zakresu ezoteryki, szeroko pojętej duchowości i metafizyki. Przez wiele lat eksploracji duchowych stał się znany ze swojego wkładu w zrozumienie Kwiatu Życia, medytacji Merkaba i koncepcji oświecenia. Melchizedek jest autorem wielu książek w tym takich pozycji jak „Pradawna tajemnica Kwiatu Życia”, „Życie w przestrzeni serca” czy „Świetlisty Wąż”, w ktorych to przekazuje wiedzę na temat świętej geometrii, starożytnej mądrości, a także koncepcji synchroniczności liczb.

Dlaczego widzisz podwójne, potrójne liczby?

Według Melchizedeka chwila, w której dostrzegasz numery synchronicze (liczby „złożone” z takich samych cyfr), to moment o szczególnym znaczeniu:

Ilekroć widzisz nawet podwójne liczby, tak jak widzisz na przykład 11, oznacza to, że ma miejsce harmoniczna chwila, harmoniczny moment. Ale kiedy widzisz potrójną liczbę lub liczbę jeszcze wyższą, to ma miejsce naprawdę harmonijny moment.

Jeśli zastanawiasz się, co może oznaczać konkretna liczba, Melchizedek podaje taką oto informację:

To, o co chodzi w tym harmonijnym momencie, [którego właśnie doświadczasz] zależy od tego, co oznaczają te poszczególne liczby. Jest to bardzo podobne do tego, o czym napisane jest w I Ching*. Cokolwiek masz na myśli, gdy widzisz potrójną lub wyższą liczbę, jest tym, do czego się ona odnosi.

*”I Ching”, Yijing, Księga Przemian to chińska księga opisująca rdzennie chińską kosmologię i filozofię

Co oznaczają poszczególne numery?

111 = Przepływ Energii

111 odnosi się do przepływu energii. Może to być dowolny rodzaj przepływu energii. To mogą być pieniądze. To może być woda. Może to być prąd Może to być energia seksualna. To może być cokolwiek, co jest związane z energią, nawet subtelne energie, ale jest to przepływ energii. Prawie zawsze ma pozytywne znaczenie.

222 = Nowy cykl

Według Melchizedeka 222 oznacza początek nowego cyklu, którego charakter zależy od kolejnej potrójnej liczby, którą zobaczysz.

Liczba 222 oznacza, że ​​wkrótce rozpocznie się nowy cykl w Twoim życiu i zależy to od tego, o czym myślisz, gdy widzisz liczbę 222.

333 = Decyzja

Masz decyzję do podjęcia. Decyzja doprowadzi albo do 666, co oznacza, że ​​musisz powtórzyć lekcję w inny sposób, albo do 999, co oznacza, że ukończyłeś cykl, nauczyłeś się lekcji.

333 oznacza, że ​​masz do podjęcia decyzję w swoim życiu o tym, o czym myślisz kiedy liczbę tę zobaczysz. I to decyzja będzie przebiegać na dwa sposoby. Przerodzi się w 666 lub stanie się 999. 999 oznacza, że ​​została ukończona. Niezależnie od okoliczności, w których podejmowałeś decyzję, dokonałeś właściwego wyboru i problem został rozwiązany zakończony. Jeśli 333 zamieniło się w 666, oznacza to, że wyszło z harmonii i będziesz musiał zrobić to znowu. Będziesz musiał znaleźć inny sposób, aby dokończ decyzję, którą próbujesz podjąć.

444 = Teoria w Szkole Tajemnic

To, co dzieje się w życiu, jest lekcją dotyczącą poznawania rzeczywistości.

To już zupełnie inny etap rozwoju liczb. A 444 odnosi się do Szkoły Tajemnic. To szkoła, do której uczęszczasz w zwykłym życiu, do której właśnie wszedłeś i zaczynasz zdawać sobie sprawę z życia duchowego i subtelnych energii. A kiedy zaczynasz się uczyć, zwykle czytasz książki. A kiedy czytasz te książki, poszukujesz, jest to właśnie Szkoła Tajemnic 444. Więc czytasz o duchowości. Tak naprawdę nie tyle robisz coś więcej, a po prostu próbujesz zrozumieć, co to wszystko znaczy i jak daleko Szkoła Tajemnic sięga.

555 = Świadomość Jedności

Jest to liczba, która pojawia się kiedy ktoś osiągnął Świadomość Jedności (ang. Unity Consciousness).

Jest to najwyższa liczba. Jest to liczba ukończenia Szkół Tajemnych. Zatem przeskoczyliśmy od początku do końca, przechodząc od 444 do 555. 555 to liczba Chrystusa. To liczba Świadomości Jedności. To jest pentagon. Jest to kąt 72 stopnie. Trwa i trwa. Jest to doskonałość istoty ludzkiej

666 = Świat Materialny

Melchizedek twierdzi, że liczba ta może mieć zarówno negatywne jak i pozytywne znaczenie.

To jest liczba Bestii w Biblii, więc może reprezentować czyste zło, ale jest to także liczba ludzkości i życia. Węgiel jest podstawą życia, a węgiel ma sześć protonów, sześć neutronów i sześć elektronów. Ogólnie rzecz biorąc, gdy widzisz tę liczbę, oznacza to, że należy uważać na zdarzenia fizyczne, które pojawiają się w tym momencie. Musisz zachować ostrożność.

Według Melchizedeka jesteśmy światem materialnym i znajdujemy się w polaryzacji (biegunowości) świadomość. Dodaje on:

Zatem ta liczba, 666, gdy widzisz ją raz, zazwyczaj oznacza ostrzeżenie. Oznacza to, że o czymkolwiek myślisz, „bądź ostrożny”, ponieważ świat materialny wkrótce w to wkroczy. Jeśli zobaczysz ją dwa razy z rzędu musisz to poważnie rozważyć. Jeśli trzy, cztery i pięć razy, Twoje życie będzie w niebezpieczeństwie. Naprawdę musisz się zatrzymać, bądź bardzo, bardzo ostrożny. Gdybyś prowadził samochód, zatrzymałbym się.

777 = Praktyka w Szkole Tajemnic

To ten moment w szkolnej edukacji, w którym nie tylko czytasz książki o życiu, ale także ćwiczysz to, czego się nauczyłeś. 777 reprezentuje niejako wyższe klasy w szkole, kiedy opanowaliśmy już teorię i czas na praktykę.

777 ponownie jest częścią Szkoły Tajemnic. Są trzy liczby: 444, 777 i 555. 777 to przestrzeń, w którym czytałeś książki, próbowałeś zrozumieć świat duchowy, proces oświecenia, wzniesienia, medytację i wszystkie tego typu podobne rzeczy. A potem wkraczasz w etap, w którym wychodzisz z trybu nauki i zaczynasz ćwiczyć, zaczynasz praktykować medytację i jogę. I zaczynasz ćwiczyć pranajama, czyli oddychanie. I zaczynasz to faktycznie robić. A to jest liczba 777. To właśnie oznacza. Oznacza ona, że w tej chwili znajdujesz się na tym etapie. W końcu dojdziesz do 555, co oznacza, że ​​przechodzisz od 777, ćwiczysz, aż zostaniesz Mistrzem [555]. A kiedy zostaniesz Mistrzem i naprawdę zrozumiesz, co się dzieje, kiedy będziesz tym żył, oddychał i to urzeczywistniał, to jest to właśnie 555.

888 = Zakończenie: lekcji w Szkole Tajemnic

Następnie przechodzisz do 888. A 888 jest numerem ukończenia. Według Melchizedeka kończy tylko jedną rzecz, czyli 444.

Kiedy więc jesteś w Szkole Tajemnic 444, czytasz i studiujesz różne rzeczy, próbujesz coś zrozumieć, to zobaczysz wiele 888. To tak, jakbyś próbował zrozumieć, powiedzmy, kryształy, o których rozmawialiśmy, i próbujesz je pojąć, a potem pewnego dnia rzeczywiście je rozumiesz. Wiesz, że one żyją. Kiedy czujesz, naprawdę rozumiesz, to ujrzysz liczbę 888. Mówi Ci ona: „właśnie ukończyłeś tę lekcję w 444, w Szkole Tajemnic”.

999 = Zakończenie: całego cyklu wydarzeń

999 to także zakończenie. Kończy cykl 222.

222 oznacza początek nowego cyklu, a liczba 999 oznacza, że ​​ukończyłeś ten cykl, podobnie jak w przypadku 333. Liczba 999 jest powiązana z liczbą 222 i 333.

Moja interpretacja

Kilkanaście lat temu w moim otoczeniu zaczęły pojawiać się jedynki i czwórki. A to na zegarku, a to na tablicy mijających mnie samochodów, w filmach, na bilbordach, na paragonach i w wielu innych, nietypowych miejscach. Początkowo ignorowałam te zbieżności traktując je jako „zbiegi okoliczności”, psychologiczne mózgo-figle. Po pewnym czasie ta numeryczna napastliwość stała się na tyle uciążliwa, że zaczęłam szukać informacji na temat powtarzających się liczb. Przyświecała mi myśl: jeśli uda mi się to zrozumieć, to może wtedy sytuacja się uspokoi.

Numerologia okazała się dla mnie dziedziną zupełnie abstrakcyjną, obcą i niestrawną. W wielu różnych systemach znaczenie poszczególnych cyfr i ich wibracji było tak skrajne różne, niespójne, że zaniechałam dalszych poszukiwań. W tamtym czasie studiowałam prace Drunvalo Melchizedeka. Pewnego dnia zawitał do moich przemyśleń pewien bodziec, pewien impuls: może Melchidezek napisał coś na temat powtarzających się liczb i dlaczego widzimy je w naszej rzeczywistości. To był strzał w dziesiątkę!

Z biegiem lat zmieniały się wartości liczb, które dostrzegałam w swoim życiu. Dzisiaj widzę coraz więcej 333,555,999, choć także zdarza się 666. Kiedy byłam na samym początku drogi doświadczania „numerycznej synchronicznosci” interpretacja Durnvalo Melchizedeka okazała się dla mnie najbardziej pomocna, najlepiej odzwierciedlająca stan mojego ducha i otaczającego mnie świata. Mając na względzie to, że system Melchizedeka jest jedynie biletem przyzwolenia, może i dla Ciebie okaże się wartościowym drogowskazem do poznania samego siebie.

A.


Źródła:

1.https://youtu.be/-AEsvlFSE1E?si=h4-KdCWUwXLp2zzO

2.https://pl.wikipedia.org/wiki/Yijing

3.https://loveradiator.com/2011/08/20/triple-numbers-in-the-reality-mystery-school-day-444/

4.Serpent of Light – Beyond 2012, Drunvalo Melchizedek, 2007

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *