Najlepsza medytacja, książka, rytuał, suplement – czym są bilety przyzwolenia według Bashara?

Żyjemy w świecie wielu możliwości. Dokonujemy wciąż nowych wyborów poszukując tej najlepszej medytacji, najlepszej techniki relaksacyjnej, terapii, metod na uzdrowienie czy innych cudownych artefaktów. Religie, jogi, zumby, taroty, wróżki, ajurwedy, szamani, huny, duchowi nauczyciele, mądre książki, głupie książki, horoskopy, lekarstwa, suplementy, astrologie, numerologie i inne logie. Ja też tak mam, nie ma co ukrywać.

Po wielu latach poszukiwań znalazłam jednak coś co pomaga mi często zatrzymać się i chwilę zastanowić nad sensem tych wszystkich metod, przedmiotów i różnorakich propozycji. Znalazłam informację. Precyzyjniej, tę informację do siebie zwabiłam. Bashar zawitał u mnie na dłużej, stając się źródłem wiedzy i ekscytacji, stając się moim biletem przyzwolenia.

Co to właściwie jest bilet przyzwolenia?

Zgodnie z definicją podaną przez Bashara w sesji „Bilety Przyzwolenia” (ang.Permission slips, 2007):

„Każde narzędzie, idea, rytuał, informacja, którą przyciągnąłeś do siebie jest, zgodnie z definicją, w danym momencie, tym, co będzie działało dla Ciebie najlepiej, ponieważ jest ono dostrojone, dopasowane do Twojej częstotliwości. To dlatego je do siebie przyciągnąłeś”.

Istotne jest to, że same narzędzia, rytuały, techniki nie mają mocy. To nie one pełnią rolę sprawczą, a pełnisz ją wyłącznie Ty, dając sobie przyzwolenie na bycie tym kim naprawdę jesteś. Bilet przyzwolenia jest symbolem, który wykorzystujesz, aby zezwolić sobie na bycie prawdziwym sobą.

Jeśli w określonej chwili korzystasz z konkretnego biletu przyzwolenia, to jest on w tym danym momencie dla Ciebie najlepszy, ponieważ odpowiada Twojej częstotliwości. To dlatego go do siebie przyciągnąłeś. Jutro to samo narzędzie może być już zupełnie nieskuteczne, bo będzie niezgodne z Twoim aktualnym rezonansem. Ufając synchroniczności w moim życiu, wiem, że każda zmiana odzwierciedli się w biletach przyzwolenia, z których korzystam.

Może przykład dla ułatwienia. Kamienie naturalne i ich moce. Weźmy czarny onyks. Ma on określoną częstotliwość. Zgodnie z dostępną literaturą posiada właściwości centrujące i harmonizujące, stabilizujące. Tylko czy na pewno to „on” je posiada? Jeśli się na to zgodzisz, onyks stanie sie Twoim biletem przyzwolenia, symbolem reprezentujacym harmonię. Korzystając z onyksowej biżuterii decydujesz się na dopasowanie do częstotliwości samej idei harmonii, a tak naprawdę to Ty sam, własną energią, centrujesz się tym kamiennym symbolem.

Bilety przyzwolenia a system przekonań

Bilety przyzwolenia są częścią Ciebie. Wszystko co do siebie przyciągasz, jest odzwierciedleniem Twojego system przekonań. Po nici do kłębka, po narzędziach, technikach, artefaktach, z których korzystasz możesz dotrzeć do systemu przekonań, który masz w sobie.

Czy możemy zrezygnować z biletów przyzwolenia?

Tak. Taki jest też cel. „Dotrzesz do pewnego punktu, w którym zrozumiesz, że tak naprawdę nie potrzebujesz [biletów przyzwolenia], aby dokonać w sobie zmiany. Tylko dlatego, że będziesz sobie tego życzył, po prostu skrócisz cały proces, nie potrzebując techniki, nie potrzebując narzędzia. Zwyczajnie stwierdzisz: „No cóż, po prostu wybieram, decyduję, że jestem taki czy inny. Wybieram taki czy inny stan mojego istnienia. Nie potrzebuję żadnych innych narzędzi czy technik, a jedynie muszę sobie uzmysłowić, że będzie tak jak zdecyduję, będzie tak jak ja wybiorę”.

Siła sprawcza leży w całości po naszej stronie. To Twoja energia ma znaczenie. Sami, świadomie czy nieświadomie, dokonujemy zmiany. Bilety przyzwolenia są tylko zakamuflowaną „wymówką”, pretekstem do bycia prawdziwym sobą.

A teraz wielki finał – Ty sam jesteś biletem przyzwolenia.

„To Ty jesteś pierwotnym,[głównym, podstawowym] narzędziem, pierwotna techniką”.

W sesji „Lustra Lustrzane Odbicia” (ang. Mirror mirror reflections, 2021) Bashar dodaje:

„Wszystko jest biletem przyzwolenia i Twój własny Wyższy Umysł sam dopasuje co działa dla Ciebie najlepiej. Płyń z prądem”.

Poddaj się nurtowi

Jeżeli kierujesz się Formułą Pasji, doświadczasz obfitości, synchroniczności. Wszystko naturalnie się porządkuje. W Twoim życiu w idealnym momencie pojawiają się bilety przyzwolenia, symbole, które wybierasz, aby pokazać kim tak naprawdę jesteś. Wiedza o tym czym są te wszystkie narzędzia jest niezwykle istotna – nawet jeśli wciąż potrzebujesz biletów przyzwolenia, aby dokonać zmiany w sobie, to świadomość ich istnienia dodatkowo Cię wzbogaca, wzmacnia. W takim razie chyba warto wybrać bilet w jedną stronę – w kierunku poznania siebie. To zawsze podróż pierwszą klasą z miejscem przy oknie. I jeszcze jedno, to Ty jesteś też pociągiem.

A.


Źródła:

1.Permssion slips, 2007, bashar.org, więcej tutaj

2.Mirror mirror reflections, 2021, bashar.org, więcej tutaj

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *