O MNIE

Jestem A.

Witam Cię Na Niwie, w miejscu, które zrodziło się z głębokiej pasji.

Na mojej stronie znajdziesz przede wszystkim materiały o duszy, pozaziemskich cywilizacjach, paranormalnych
fenomenenach, świadomości, naturze rzeczywistości, channelingu, hipnozie regresyjnej, metafizyce.

Uwielbiam obserwować otaczający mnie świat. Poznawać to co kiedyś wydawało się na zewnątrz mnie samej: ludzi, ich historie, naturę, kosmos. Jako dziecko marzyłam o tym by zostać archeologiem, szperaczem babrającym się w zagadkowym kiedyś i gdzieś. Byłam przekonana, że w pradziejach ludzkości odnajdę odpowiedzi na pytania: Kim jestem? Co tutaj robię? Jaki jest sens tego wszystkiego? Choć archeologiem nie zostałam, to nadal mam w sobie ten niestrudzony zew do poznania i zrozumienia wszystkiego, co niezwykłe.

Zależy mi, aby treści, które udostepniam były wartościowe i rzetelne. W mojej pracy opieram się przede wszystkim na źródłach oryginalnych, książkach w języku angielskim, niemieckim, oryginalnych nagraniach twórców. Jedak zakup wspomnianych materiałów wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi, które ponoszę z własnego budżetu. Często treści, do których sięgam są niedostępne w internecie oraz na polskim rynku wydawniczym, co powoduje, że muszę szukać ich na różnych światowych portalach aukcyjnych. Bywa, że poszukiwane przeze mnie książki to pozycje wybitnie rzadkie, białe kruki, których nie jestem w stanie nabyć z uwagi na koszty będące poza zasięgiem moich możliwości.

Moja praca wiąże się także z kosztami serwerów i pochłania masę czasu, więc jeśli podobają Ci się moje materiały i masz życzenie wesperzeć moją aktywność symboliczną „kawą”, to wiedz, że środki te zostaną przeznaczone na rozwój strony, tworzenie wyjątkowych, „świeżych” projektów oraz dostarczanie coraz to ciekawszych treści, niedostępnych do tej pory dla polskiego Odbiorcy.

https://buycoffee.to/naniwie

Dziękuję i do zobaczenia Na Niwie.

A.