11.11. Jak wykorzystać moc tej potężnej daty? Ryokah

Liczby w duchowości i metafizyce od wieków mają szczególne znaczenie. Zwłaszcza liczba 11 uważana jest za posiadającą wyjątkową moc. Ma służyć ona jako portal do wyższych wymiarów rzeczywistości i zakotwiczać te energie w naszym codziennym życiu. Data 11:11 uważana jest za potężną okazję, aby przywołać te wyższe wymiarowe energie, połączyć się z naszym Wyższym Ja i doświadczyć głębszego poziomu świadomości wewnątrz naszych fizycznych ciał. W tym artykule zgłębiam koncepcję mocy liczby 11 i daty 11-11 przedstawioną we wczorajszej sesji channelingowej Ryokah (Tyler Ellison) na kanale Youtube Health Thyself. W tym przekazie Ryokah podzielił się z nami sposobami medytacji podając konktetne przykłady wykorzystania mocy 11-11.

Moc 11: Drabina do Wyższych Wymiarów

Koncepcja mocy liczby 11 opiera się na przekonaniu, że istnieje filar światła, który zstępuje z wyższych wymiarów rzeczywistości i zakotwicza się w niższych wymiarach, gdzie przebywamy. Ten filar światła niesie ze sobą istotę Wyższego Ja – stan świadomości, który przekracza ograniczenia umysłu fizycznego. Kiedy zestrajamy się z tym filarem światła w dniu 11-11, otwieramy się na możliwość silniejszego doświadczania naszego Wyższego Ja wewnątrz naszych ciał.

Perspektywa Umysłu Fizycznego kontra Wyższe Ja

W naszym codziennym życiu wielu z nas działa głównie z perspektywy umysłu fizycznego. Ta perspektywa jest ściśle związana z polem elektromagnetycznym generowanym przez nasze umysły, które nie tylko organizują nasze ciała fizyczne, ale także kształtują naszą rzeczywistość zewnętrzną. Jednak gdy przesuwamy swoją świadomość na perspektywę Wyższego Ja, zaczynamy doświadczać naszej rzeczywistości z punktu widzenia centrum serca. To przejście jest głębokie, ponieważ pole elektromagnetyczne centrum serca staje się siłą naprowadzającą zarówno nasze ciała fizyczne, jak i naszą rzeczywistość zewnętrzną.

Połączenie z Wyższym Ja w Dniu 11:11

W tym szczególnym dniu jakim jest 11 listopada istnieje zwiększona okazja do połączenia z Wyższym Ja i jego energiami. Istnieje wiele sposobów na nawiązanie kontaktu z tym wyższym stanem świadomości i zmanifestowanie jego korzyści:

  1. Medytacja z 11 Świecami: Stwórz przestrzeń sakralną, siadając w centrum pokoju i otocz się 11 zapalonymi świecami. Rozwiązanie to może służyć jako brama do energii Wyższego Ja.
  2. Mantry i Chanting: Wybierz określoną mantrę lub imię istoty z wyższych wymiarów, z którą chciałbyś nawiązać kontakt i powtórz je 11 razy. Ten sposób może pomóc zharmonizować Twoją świadomość z mocą liczby 11.
  3. Koncentracja na Wibracji 11: Skup się na samym numerze 11. W ten sposób zestrajasz się z filarem światła, wezwij go do siebie i pozwól, by Wyższe Ja wypełniło Twoje ciało fizyczne.

11-11 jako Portal do Kontaktu i Manifestacji

Data 11 listopada stanowi potężne wrota do połączenia z wyższymi rzeczywistościami, nawiązania kontaktu z istotami z wyższych wymiarów i zmanifestowania swoich intencji. W tym dniu możliwości osiągnięcia wyższych stanów świadomości, otrzymania wskazówek i tworzenia pozytywnych zmian w Twoim życiu są znacznie zwiększone. Przyjmując energię 11:11, możesz dostosować się do filara światła, zakotwiczyć moc Wyższego Ja w swojej rzeczywistości.

11-11 jako wrota do miłości i światła Wyższego Ja

Dzięki informacjom udostępnionym przez Ryokah dowiadujemy się, że 11:11 to symbol transformacji i wyższej świadomości. To przypomnienie, że nie jesteśmy ograniczeni przez bariery naszych umysłów fizycznych, ale możemy uzyskać dostęp do ogromnej mądrości i miłości Wyższego Ja. Poprzez zagłebienie się w energie tej daty i praktyki z nią związane, otwierasz drzwi do głębszego zrozumienia siebie, wszechświata i nieograniczonego potencjału, który w Tobie tkwi. W dniu 11-11 skorzystaj z okazji, aby połączyć się z filarem światła, przywołać swoje Wyższe ja i pozwolić jego energii prowadzić Cię w Twojej duchowej podróży.

A.


Zachęcam do zapoznania się z materiałami Ryokah (Tyler Ellison) na kanale YT Health Thyself https://youtube.com/@health.thyself oraz na oficjalnej stronie https://www.thegalacticguide.com

Aktywność Tylera Ellison można wspierać na: https://www.patreon.com/user?u=44941754


Źródła:

1.https://www.youtube.com/live/fDBk0LFieos?si=P9BIOg9XZRWd04d1

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *