7 neutralnych potrzeb, bez których nie możesz żyć. Bashar

W sesji „Siedem Neutralnych Potrzeb” z 2017 otrzymaliśmy od Bashara katalog podstawowych potrzeb, bez których człowiek nie może żyć w rzeczywistości fizycznej. We wstępie rzeczonej transmisji przybliżona została różnica pomiędzy „chcę”, a „potrzebuję”. Nie zawsze to co chcemy odpowiada naszym prawdziwym potrzebom.

Bashar w swoich przekazach channelingowych wyjaśnia, że otrzymasz wszystko, czego POTRZEBUJESZ, gdy pozwolisz życiu działać automatycznie. Jeśli kładziesz zbyt duży nacisk na to, czego CHCESZ, jako coś, co musi zamanifestować się dokładnie tak, jak to sobie wyobrażałeś, często faktycznie ograniczasz siebie i ograniczasz wszystko to, co może się wydarzyć, co może być znacznie większe, niż wyobrażał sobie Twój fizyczny umysł.

Nazywam te potrzeby „neutralnymi”, ponieważ są to podstawowe rzeczy, których potrzebujesz, aby przetrwać w fizycznej rzeczywistości (…). Same w sobie działają automatycznie.

Z tymi siedmioma neutralnymi potrzebami wiążą się różne ramy czasowe. Są to rzeczy, których naprawdę potrzebujesz, aby doświadczyć swojej fizycznej rzeczywistości – niektóre z nich potrzebujesz stale lub bardzo często. Przy niektórych mogą zająć tygodnie, zanim zauważysz, że ich potrzebujesz. Przy innych mogą nawet minąć lata, zanim zobaczysz, że ich potrzebujesz”.

Bez każdego z nich umrzesz – szybko lub powoli. Są one wymienione poniżej w kolejności według tego, ile czasu zajmuje zabicie Cię, jeśli ich nie masz.

1.Powietrze

2.Woda

3.Sen

4.Jedzenie

Są od tego pewne wyjątki, np. bretarianie.

5.Schronienie

6.Łączność/związek

Nie musi to być koniecznie związek z człowiekiem, a na przykład z kamieniem, bogiem, zwierzętami itp.

7.Kreatywna ekspresja

W tej kategorii z pewnością znajduje się podążanie za swoją pasją (więcej o Formule Pasji Bashara tutaj). Do kreatywnej ekspresji zaliczamy zachowania, poprzez które pokazujemy kim naprawdę jesteśmy, kiedy pozwalamy, aby nasz duch lśnił, kiedy chcemy być widzianymi i zrozumianymi.

A.


Źródła:

1.The Seven Neutral Needs, 2017, bashar.org, więcej tutaj

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *