Trzy fale Ochotników, którzy przybyli na Ziemię, aby ją ocalić. Czy do nich należysz?

Kiedy w 1945 roku na dwa japońskie miasta, Hiroszimę i Nagasaki zrzucono bomby atomowe, kosmiczni „Obserwatorzy” Ziemi wiedzieli już, że nasza planeta jest o krok od nieodwracalnej katastrofy. Jednak powszechnie obowiązująca zasada o nieingerencji zabraniała im podjęcia bezpośrednich działań prewencyjnych. Wtedy pojawiła się zupełnie nowa idea pomocy. Choć Obserwatorzy nie mogli wpływać na Ziemię zewnętrznie, to przecież mieli możliwość ingerencji od środka, od wewnątrz. Rozesłano więc apel do dusz-ochotników: „Ziemia ma kłopoty – kto chce zostać Ochotnikiem?”.

Koncepcję tę zawdzięczamy Dolores Cannon, hipnoterapeutce, autorce serii książek, która w ciągu wielu lat swojej pracy pozyskała ogrom informacji na temat Trzech Fal Wolontariuszy (Ochotników). Według Cannon niektórzy Wolontariusze przybyli bezpośrednio ze Źródła – nigdy wcześniej nie byli „wcieleni” w żadne fizyczne ciało. Inni żyli jako istoty na innych planetach lub w innych wymiarach. Ich cała pamięć zostaje głęboko ukryta – doznają amnezji po wejściu do ziemskiej rzeczywistości, dlatego też nie pamiętają oni zadania, którego się podjęli.

Dusze te mają trudności z przystosowaniem się do naszego świata. Ich rola jest niezwykle istotna: pomagają ludzkości wznieść się na wyższe duchowe poziomy. Według Cannon ta nasza pozaziemska rodzina pomaga nam dostać się na Nową Ziemię. Dlaczego w ogóle potrzebujemy ich pomocy? „Rdzenne”, „miejscowe” dusze żyjące na Ziemi są zbyt mocno uwikłane w koło karmy. Jedyną nadzieją było proszenie o przybycie „czystych” dusz, które nigdy nie zostały uwikłane w cyklu karmicznym.

Pierwsza Fala: Pionierzy

Urodzeni od 1945 do lat 80.

Aktualny wiek: ok. 45 – 80 lat

Pierwsza fala Ochotników zaczęła pojawiać sie na Ziemi w drugiej połowie lat 40. zaraz po wybuchu bomb atomowych. Według Cannon Wolontariusze pierwszej fali to osoby, które:

„Nie chcą tu być. Nie podoba im się tutaj. Nie rozumieją przemocy. Dlaczego ludzie ranią innych?. Nie rozumieją emocji, zwłaszcza tych silnych. (…) Nie trudno stwierdzić dlaczego. Nigdy wcześniej nie zaznali życia na Ziemi. Po prostu zostali wrzuceni w ten bałagan. Nie rozumieją emocji. Nie lubią przemocy. I zawsze mówią: „chcę do domu!„. Nie podoba im się tutaj. Wciąż powtarzają: Nie wiem gdzie jest dom, wiem tylko, że nie jest on tutaj”

Grupa ta miała najtrudniejsze zadanie, ponieważ to oni przecierali szlaki dla kolejnych fal Ochotników. Reprezentantom pierwszej fali nie podoba się przemoc, agresja i negatywność, które zastają w naszej ziemskiej rzeczywistości. Chcą „wrócić do domu”, choć nie mają pojęcia, gdzie to może być. Są przyzwyczajeni do pokoju i miłości, ponieważ tego doświadczali tam, skąd pochodzą. Chociaż wydaje się, że ci ludzie mają dobre życie, kochającą rodzinę i dobrą pracę, wielu z nich próbuje popełnić samobójstwo. Nie ma ku temu logicznego powodu – są tak nieszczęśliwi, że nie chcą tu być.

Druga Fala: Kotwice Energii

Urodzeni w latach 80/90 (częściowo też w latach 70.)

Aktualny wiek: ok. 30 – 50 lat

Zadaniem Ochotników drugiej fali jest pełnienie roli energetycznej anteny, latarni morskiej, generatora, kanału energii. Są tutaj, aby zakotwiczyć energetycznie wyższe częstotliwości na naszej planecie. Cannon tak o nich sama mówi:

„Druga fala to osoby, które pełnią rolę generatorów. To kanały energii. Ich zadaniem jest po prostu być. Posiadają energie, które promieniują na każdego kogo spotkają na swojej drodze. Na przykład kiedy przechodzą przez centrum handlowe lub inny sklep, ich energia wpływa na wszystkich w tym miejscu. Tak potężna jest to energia. Nie wiedzą, co robią. Ale mają po prostu być. Tak naprawdę nie muszą robić nic. (…) Ironią tego jest to, że choć mają wpływać na innych, to nie lubią ludzi. Dlatego też często zostają w domu i chcą być z dala od innych ludzi. Pracują zwykle w domu. Nie robią tego, co powinni robić, bo nie jest to w pewien sposób z nimi zgodne. Druga fala miała dużo łatwiej [od pierwszej]. Zapytałam ich dlaczego. Powiedzieli: ktoś musiał być pionierem, (…) potem druga fala poszła ich przetartym śladem”

Często czują się nieswojo wśród ludzi i wybierają życie w odosobnieniu, wolą przebywać w domu. Nierzadko zadają sobie pytanie: „Co osiągnąłem w swoim życiu?”, nie zdając sobie sprawy, że tak naprawdę samo ich istnienie jest ogromnym wsparciem. Wielu Ochotników zarówno z pierwszej i drugiej fali nie chce mieć dzieci. Wielu nie wchodzi w związki małżeńskie, chyba że „znajdą kogoś takiego jak oni sami”.

Trzecia Fala: Nadzieja Świata

Urodzeni w latach 90. i w 21 wieku

Aktualny wiek: ok. 30 lat i młodsi

Trzecia fala Ochotników ma najłatwiej. Według Cannon ich DNA zostało już zmienione, przystosowane do nowych, wyższych częstotliwości. Osoby należące do trzeciej fali są bardzo inteligentne i potrzebują nieustannych wyzwań. Falą tę często utożsamia się z pojęciem „dzieci indygo” i „dzieci kryształowych”. Indygo są często opisywani jako zbuntowani, niezależni myśliciele z silnym pragnieniem rzucenia wyzwania przestarzałym systemom i wprowadzania pozytywnych zmian. Kryształy są postrzegane jako osoby wysoce empatyczne, intuicyjne i głęboko połączone z wyższą świadomością. Według Cannon:

Trzecia fala to nowe dzieci. Przybyli z całą potrzebną wiedzą, którą posiadają na poziomie nieświadomości. DNA każdego na Ziemi jest obecnie zmieniane w celu dostosowania do nowych wibracji i częstotliwości. Ale DNA „nowych” dzieci zostało już zmienione i są one przygotowane na dalsze działania, na dalsze przedsięwzięcia”.

Wolontariusze trzeciej fali mają problemy z dopasowaniem się do przestarzałych systemów edukacji. Wielu z nich jest leczonych na ADHD, niektórzy kwalifikowani są jako osoby z autyzmem.

Oczywiście wiele z tych dzieci jest źle rozumianych przez szkoły i niestety są one poddawane leczeniu [np.na ADHD]. Nie ma nic złego w tych dzieciach. Są po prostu bardziej zaawansowane i działają na innej częstotliwości. Ponieważ są tak inteligentne, łatwo nudzą się w szkole. Powiedziano mi, że potrzebują wyzwań, aby zachować ich uwagę, zainteresowanie. Ta grupa została nazwana „nadzieją świata”.

Ci, którzy przybyli pomóc

Bardzo wiele źródeł wspomina o duszach inkarnujących na Ziemi, aby pomóc w duchowej ewolucji ludzkości. Dolores Cannon nazywa ich Wolontariuszami. Dla Setha (Jane Roberts) będą to „Nauczyciele. Dla Kryona (Lee Carroll) „Stare Dusze”. Barbara Hand Clow określa ich „Gwiezdnymi Ziarnami” i „Zrodzonymi z Gwiazd”. Mówili też o nich Edgar Cayce, Gregg Braden i Barbara Marcinak oraz wielu, wielu innych. Choć nazwy są różne, to charakterystyka tych dusz pozostaje analogiczna: przybyli na Ziemię, aby pomóc ludzkości.

Analizując informacje udostępnione przez Dolores Cannon możemy zauważyć, że osobom należącym do grupy trzech fal Ochotników niezwykle trudno jest przystosować się do życia na Ziemi. Nasz świat wydaje się im chaotyczny, bezwzględny i destrukcyjny. Chociaż mają oni do odegrania ważną rolę jaką jest stworzenie Nowej Ziemi, zmagają się z wieloma wyzwaniami.

Choć niektórzy mogą podchodzić do tego pomysłu Trzech Fal ze sceptycyzmem, nie można zaprzeczyć, że koncepcja ta głęboko rezonuje z wieloma osobami, które odczuwają wewnętrzne nieokreślone powołanie wykraczającego poza zwyczajność dnia codziennego. Bez względu na to czy uważamy, że Trzy Fale Ochotników opisywane przez Dolores Cannon są fenomenem autentycznym czy też nie, niezaprzeczalnym pozostaje fakt, iż znaczenie empatii, miłości jest niezwykle istnotne i kluczowe w naszym dążeniu do stworzenia lepszego świata jutra.

A.


Od 2021 roku dostępne jest polskie tłumaczenie książki: „Trzy Fale Ochotników i Nowa Ziemia”, Dolores Cannon, Wydawnictwo Indygo

Tytuł originalny: Three Waves of Volunteers and the New Earth

Zarówno informacje o książkach jak i sam artykuł nie są materiałami sponsorowanymi. Nie zapozałam się z treścią polskiego tlumaczenia wspomnianej książki, dlatego nie mogę wypowiedzieć się na temat poziomu i adekwatnosci przełożenia.


Źródła:

1.https://youtu.be/M1LiK7T0L2E

2.https://youtu.be/Hi-lPoF90GU

3.https://youtu.be/AkBLEGI5ysE

4.https://helloamygarner.com/three-waves-of-volunteers-explained-which-are-you/

5.https://awaken.com/2023/01/excerpts-from-dolores-cannons-latest-book-the-three-waves-of-volunteers-and-the-new-earth-2/

6. Convoluted University- Book Three, Dolores Cannon, 2008

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *