Jak nauczyć się telekinezy? Ćwiczenie, które zrobisz w domu. Ryo

Telekineza, czyli zdolność do przesuwania przedmiotów siłą umysłu, to fenomen, który od lat budzi moje szczególne zainteresowanie. Czyż jej istnienie nie świadczyłoby o ogromnej potędze myśli, o imponującej mocy intencji? Jakiś czas temu przesłuchując channelingi Ryo (Tyler Ellison) trafiłam na ciekawe ćwiczenie, które według autora ma wspomagać naukę telekinezy. Choć sama techniki tej nie praktykowałam, wydała mi sie ona warta uwagi. Poczułam ekscytację, aby napisać o ćwiczeniu Ryo słów kilka.

Pierwsza lekcja telekinezy

1.Wybierz dwa przedmioty, które wyglądają tak samo. Mogą to być na przykład dwa samochodziki, dwie karty do gry, dowolnie. Ważne, aby były to przedmioty podobne do siebie, najlepiej wręcz idenrtczne wyglądem.

2. Znajdź długi stół wraz z krzesłami po dwóch najbardziej wysuniętych stronach. Umieść jeden z wybranych przedmiotów na jednym końcu stołu, a drugi na końcu przeciwnym.

3.Usiądź na krześle przy jednym końcu stołu (czoło stołu). Weź wybrany przedmiot do rąk. Oddychając kieruj swoją uwagę na przedmiot znajdujący się w Twoich rękach. Koncentruj się na połączeniu punktu między brwiami, tak zwanego trzeciego oka w systemie czakralnym, ze świadomym skupieniem na rękach oraz na przedmiocie. Z każdym oddechem wdychaj, pobieraj istotę, świadomość punktu między brwiami, rąk i wybranego przedmiotu. Wdychaj i wydychaj uważność, myśl skupioną na tych miejscach. Rób tak przez około 5 minut.

4.Wstań i idź na drugi koniec stołu. Usiądź na krześle. Wyobraź sobie innego-siebie, który siedzi po przeciwnej stronie stołu (tam gdzie przed chwilą byłeś Ty). Wyobraź sobie, że ten inny-Ty wykonuje ćwiczenie, które przed chwilą sam wykonałeś (ćwiczenie z punktu numer 3). Dołączasz do innego-siebie i synchronicznie, w jednoczesnym tempie, razem wykonujecie to ćwiczenie – Ty po jednej stronie stołu, a drugi Ty po stronie przeciwnej. Wdychaj i wydychaj uważność, myśl skupioną na punkcie między brwiami, rękach i wybranych przedmiocie, pamiętając o tym, że inny-Ty czyni to samo po drugiej stronie stołu. Rób tak przez 5 do 10 minut.

5.Wstań i wróć na koniec stołu, tam gdzie rozpoczynałeś ćwiczenie. Powtórz zachowanie z punktu numer 3, czyli wdychaj i wydychaj uważność, myśl skupioną na punkcie między brwiami, rękach i wybranych przedmiocie, pamiętając o tym, że inny-Ty czyni to samo po drugiej stronie stołu.

Dlaczego jest to dobra technika?

Ryo udostępniając powyższe ćwiczenie uzupełnia je o dalsze informacje, wyjaśniając dlaczego jest to dobra technika do pracy nad rozwijaniem umiejętności telekinezy.

Technika ta pozwala Ci na połączenie się z inną rzeczywistością, w której masz wpływ na [wybrany] przedmiot. W tym sensie telekineza to koncepcja przemieszczania przedmiotu umysłem, ze zrozumieniem tego, że pośród innych rzeczywistości istnieje inna wersja Ciebie (…). Możesz uzyskać do niej dostęp, aby współtworzyć unikatowe doświadczenie rzeczywistości, w którym postrzegacz, że przedmioty się przemieszczają. Postrzegasz przemieszczanie się przedmiotów, choć tak naprawdę jest to wydłużenie, rozszerzenie Ciebie na inne rzeczywistości, z którymi pracujesz nad przemieszczeniem określonego przedmiotu. Więc jesteś to wciąż Ty – choć to wersja, która jest Twoją projekcją [„obrazem wyrzuconym przed siebie”]. Ćwiczenie to ma pomóc Ci podłączyć się do tej koncepcji”.

Według Ryo, opisywana umiejętność kryje się pod wieloma rożnymi nazwami. Określana jest też mianem bilokacji. „Bilokacja jest powiązana z koncepcją telekinezy, ponieważ zakłada, że pracujesz z inną wersją siebie połączoną z Tobą, z Twoim przedłużeniem, dla której to wersji przedmiot poddawany telekinezie jest istotny”. Ryo dodaje, że udostępniona technika jest dobrym punktem wyjścia do własnych eksploracji i badań nad koncepcją telekinezy.

Jakie emocje sprzyjają nauce telekinezy?

Emocje sprzyjające nauce telekinezy to według Ryo radość, frajda, zabawa. Nie są one jednak kluczowe tylko przy praktykowaniu tej konkretnej umiejętności. Wspomniane emocje mają istotne znaczenie przy uczeniu się różnych technik manifestacji, kształtowania rzeczywistości, przy osiąganiu różnych stanów istnienia.

Pośród wszystkich rzeczywistości: bezwarunkowa miłość, ekscytacja, pasja – to jest baza, która będzie wsparciem dla jakikolwiek umiejętności, z których korzystasz [lub chcesz korzystać]. Te energie są odzwierciedleniem Twojego naturalnego stanu. Dlatego bez względu na to kim jesteś, skupianie Twojej naturalnej energii na tym, kim tak naprawdę jesteś spowoduje, że Twoja aktywność, jakakolwiek by nie była, będzie automatycznie lepiej funkcjonować, ponieważ odzwierciedli pierwotną, oryginalną energię, która jest w Tobie”.

Z jakich materiałów powinny być wykonane przedmioty, aby były bardziej podatne na telekinezę?

W channelingach Ryo pojawia się informacja, że przedmioty najbardziej podatne na telekinezę to „substancje metaliczne, w szczególności substancje krystaliczne„. Zaintrygowana tematem, z ciekawości postanowiłam sprawdzić jak wyglądają kryształy różnych metali. Kryształy złota, żelaza, rtęci, ołowiu i wiele innych – to prawdziwie niezwykłe struktury. Przepiękne kryształy bizmutu możemy nawet sami „wyhodować” w domowym zaciszu. A może by tak stworzyć własne kryształy do nauki telekinezy – myślę, że jest to pomysł wart przemyślenia.

Dalsze informacje od Ryo doprecyzowują temat: „(…) substancje metaliczne, w szczególności substancje krystaliczne, silnie reagują na zmiany, których dokonujecie w swojej własnej energii. [Te substancje odzwierciedlają zmiany w Waszej energii]. Kiedy wykonujesz telekinezę, dokonujesz tak znaczącej zmiany swojej własnej energii, że tworzy to iluzję poruszającego się obiektu. (…) [Wspomniane substancje] są nieco bardziej podatne, „wrażliwe”, i to dlatego też wielu z Was powoduje zakłócania technologii elektrycznych. Powodem tych zakłóceń jest Wasza własna naturalna energia„.

Czy są suplementy diety wspomagające umiejętność telekinezy?

Na wstępnie muszę zaznaczyć, że w żaden sposób nie zachęcam do zażywania substancji, o których mówi Ryo (Tyler Ellison) w swoich channelingach. Wiadomości z przekazów Ryo przedstawiam wyłącznie dla celów informacyjnych.

Ryo zapytany czy istnieją suplementy diety wspomagające telekinezę opowiada: „Szczególnie ważne jest zrozumienie minerałów. Zrozumienie, że minerały pozwalają układowi nerwowemu lepiej pracować i kiedy układ nerwowy działa optymalnie, zyskujesz coś, co można nazwać lepszą kontrolą relacji z układem nerwowym. Określane przez Was tak zwane minerały jonowe są wysoce skuteczne w regeneracji układu nerwowego. Istnieją pewne metale, takie jak złoto i monoatomowe wersje złota, które również mogą być całkiem przydatne w rozwijaniu tej konkretnej umiejętności [telekinezy]”.

Ryo dodaje, że można otaczać się pewnymi zapachami, które również wspierają umiejętności telekinezy – jest to przede wszystkim zapach drzewa sandałowego oraz lawendy. Dowiadujemy się także dlaczego zapachy te są istotne: „jeden z Twoich głównych nerwów czaszkowych połączony z Twoim ogólnym układem nerwowym jest silnie związany ze zmysłem węchu. Tak więc, gdy zaczniesz angażować zapachy, wykonując te ćwiczenia, które wspierają zdolności telekinezy, odkryjesz, że zapachy wywołają pełne efekty neurologiczne w całym Twoim systemie”.

Ruch w dali i wyjście z siebie

Bez względu na to czy zdecydujesz się praktykować ćwiczenie telekinezy Ryo czy po prostu uznasz je za nietuzinkową ciekawostkę, z pewnością warto dłużej zastanowić się nad samym mechanizmem przemieszczania przedmiotów siłą umysłu. W moim przekonaniu to właśnie tam możemy znaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących natury świadomości. Ryo ukazuje nam świat, w którym współpracujące różne wersje tego samego człowieka mogą wpływać na otaczającą rzeczywistość. Może zatem wystarczy czasem nieco wyjść z siebie, żeby nasze życie stało się trochę bardziej magiczne.

A.


Źródło:

1.https://youtu.be/10PHK-FFwAo

Zachęcam do zapoznania się z materiałami Ryo (Tyler Ellison) na kanale YT Health Thyself https://youtube.com/@health.thyself oraz do wspierania jego aktywności na: https://www.patreon.com/user?u=44941754

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *