Wędrowcy – kosmiczni podróżnicy z misją pomocy ludzkości. Możesz być jednym z nich. Ra

Są na świecie osoby szczególne, które emanują unikalną energią. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że nie ma w nich nic wyjątkowego, to kryją oni w sobie tajemnicę. Przybyli na Ziemię z pewną misją, o której zapomnieli. To dusze, które dobrowolnie inkarnują z wyższych poziomów świadomości, z wyższych gęstości, aby wspierać duchową ewolucję ludzkości. Odpowiedzeli na wołanie o pomoc. Sa antenami, katalizatorami, bodźcami rozwoju planetarnej świadomości. To tak zwani Wędrowcy – ich szczegółową charakterystykę znajdziemy w przekazach channelingowych Prawa Jedności, w Materiale Ra.

Kim są Wędrowcy? Skąd pochodzą? Jak wielu jest ich?

Według Materiału Ra, Wędrowcy to dusze z wyższych poziomów świadomości, które zdecydowały się zstąpić do trzeciej gęstości, do rzeczywistości fizycznej, aby pomóc w duchowym rozwoju ludzi. Te jednostki posiadają unikalną częstotliwość, która pozwala im rezonować z wyższymi wartościami, światłem, prawdą i mądrością. Wędrowcy nie przynależą do konkretnej rasy, kultury czy grupy pochodzenia. Można ich spotkać na całym świecie, rozproszonych w różnych krajach i społecznościach.

W sesji 12.26 Materiału Ra znajdujemy taką oto informację na temat tego kim są Wędrowcy:

Wyobraź sobie piasek na brzegu morza. Tak samo niezliczone jak ziarnka piasku są źródła inteligentnej nieskończoności. Kiedy społeczny kompleks pamięciowy osiągnie pełne zrozumienie wszystkich swoich pragnień, może dojść do wniosku, że jego pragnieniem jest służenie innym. Może chcieć wyciągnąć dłoń do wszelkich istot, które wzywają pomocy. Te istoty nazwane też Braćmi i Siostrami Trosk, podążają w kierunku wezwania tych, którzy są pełni żalu i smutku. Wędrowcy pochodzą ze wszystkich zakątków nieskończonego stworzenia i łączy ich pragnienie służenia”.

Ra zapytany jak wiele jest Wędrowców na Ziemi odpowiada:

(…) Liczba ta jest przybliżona ze względu na duży napływ osób urodzonych w tym czasie z uwagi na silną potrzebę rozjaśnienia wibracji planetarnej (…]. Liczba zbliża się do sześćdziesięciu pięciu milionów„. Materiał Ra został podytkowany w latach 1981-1984, aktualnie liczba ta może być inna, domniemuje się, że znacznie wyższa.

Podróżnicy z Misją

Głównym celem Wędrowców jest pełnienie roli katalizatorów przebudzenia i rozwoju ludzkości. Sama ich obecność na Ziemi działa jako bodziec, który zwiększa częstotliwość planety i inicjuje przebudzenie innych.

Możesz być Wędrowcem, jeśli…

… odczuwasz głębokie poczucie niepełnego przynależenia do tego świata, ponieważ pochodzisz z wyższej gęstości istnienia;

… posiadasz naturalną skłonności do współczucia, empatii i służby innym;

… pragniesz złagodzić cierpienia innych;

… wspierasz i inspirujesz innych do duchowego rozwoju;

… często czujesz się samotny, nierozumiany;

… bardzo wcześnie w życiu uaktywniło się Twoje zainteresowanie tematyką metafizyki, duchowości;

… nie odczuwasz potrzeby posiadania potomstwa;

… masz skłonność do OBE, podróżowania poza ciałem;

… pamiętasz swoje poprzednie wcielenia;

… doświadczasz bądź doświadczyłeś kontaktu z istotami pozaziemskimi, międzywymiarowymi;

… czytasz ten tekst – omawiany temat jest zgodny wibracyjnie z Twoją częstotliwością.

Wyzwania i zagrożenia

Podróże Wędrowców na Ziemię nie są pozbawione wyzwań i zagrożeń. Gęstość naszego świata może być przytłaczająca. Rzeczywistość tych poziomów może prowadzić do tymczasowej amnezji prawdziwego pochodzenia i tożsamości Wędrowców. Ci kosmiczni podróżnicy mogą doświadczać poczucia izolacji, samotności i egzystencjalnego niepokoju, gdy staną oko w oko z ograniczeniami i iluzjami trzeciej gęstości.

Niebezpieczeństwa, na które narażeni są Wędrowcy to z pewnością czyhające na nich sieci karmiczne. W sesji 12.28 Materiału Ra dowiadujemy się, że „najwiekszym zagrożeniem dla Wędrowców jest to, że zapomną o swojej misji, zostaną uwikłani karmicznie, a przez to sami będą tonąć w wirze, który przybyli zatrzymać”. Może się tak stać wtedy, kiedy ich działania pozbawione będą miłości.

Ra dodaje, że Wędrowcy mogą doświadczać także niedogodnosci fizycznych, zdrowotnych (sesja 12.30):

Ze względu na ekstremalne zróżnicowanie wibracji między trzecią gęstością a gęstościami wyższymi, Wędrowcy mają z reguły jakąś formę niedyspozycji, ułomności, trudności lub silnego poczucia wyobcowania. Najbardziej powszechnymi z tych trudności są: [społeczna] alienacja, zaburzenia osobowości oraz złożone dolegliwości cielesne wskazujące na trudności w przystosowaniu się do wibracji planetarnych, takie jak alergie”.

Integracja z ziemską wibracją

Wędrowcy przybywając na Ziemię stają się „całkowicie stworzeniami trzeciej gęstości”, naszej rzeczywistości fizycznej. Człowiek jest istotą trzech aspektów: ciała, umysłu i ducha. Wędrowcy różnią się tylko jednym aspektem od „typowych” mieszkańców naszej planety: duchem. Integracja tych kosmicznych podróżników polega na pełnym zaangażowaniu się w doświadczenie ludzkie jednocześnie zachowując szerszą perspektywę i związek z aspektami sfery ducha. Poprzez zakorzenienie się w codziennym życiu, dbanie o siebie i pielęgnowanie autentycznych relacji, Wędrowcy tworzą most między swoim międzygwiezdnym pochodzeniem a ziemskim istnieniem, a tym samym mogą skuteczniej wypełniać swą misję.

Impulsy przebudzenia

Koncepcja Wędrowców zaprezentowana w Materiale Ra to wyjątkowa idea, która ukazuje nam złożoność i bogactwo mozaiki świadomości. Opisani w Prawie Jedności międzygalaktyczni podróżnicy przynoszą ze sobą swoją wrodzoną mądrość, empatię i miłość. Są inicjatorami duchowej ewolucji zarówno poszczególnych jednostek jak i całej planetarnej świadomości. Nie jest istotne to, czy sami uznajemy się za Wędrowców, czy też po prostu spotykamy ich w swoim życiu. Istotnym jest, aby identyfikować osoby te i szanować ich obecność, gdyż nieustannie wspierają nas na drodze samopoznania oraz przypominają o naszej prawdziwej naturze jako istot duchowych.

A.


Powiązane:


Źródła:

1.The Law of One, Ra Material, więcej tutaj

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *