Obcy, o których nigdy nie słyszałeś. Istoty z rzeczywistości lustrzanej. Bashar

Wiele opisów pozaziemskich cywilizacji budzi niebywałe zainteresowanie. Szaraki, Reptilianie, Annunaki czy Założyciele (Istoty-Modliszki) – obraz podobnych ras jawiący się w źródłach niekonwencjonalnych wywołuje skrajne emocje, od strachu, przez niedowierzanie aż po fascynację. W przekazach channelingowych Bashara, w sesji „Międzygwiezdny Enneagram” (ang. Interstellar Enneagram) z 2014 roku dowiadujemy się o niezwykłych istotach pozaziemskich, których charakterystyka jest tak abstrakcyjna, że potrzebowałam dłuższej chwili, aby te ekscytujące informacje przyswoić.

Wszechświat „na lewą stronę”

Wyobraźmy sobie rzeczywistość zupełnie inną od naszej. Wszechświat lustrzany, gdzie wszystko jest na opak. Bashar wyjaśnia: „W Waszej rzeczywistości macie obszary, które nazywacie pustą przestrzenią. Macie planety, gwiazdy i tak dalej. Teraz wyobraź sobie, że zamiast tych pustych przestrzeni jest gęsty grawitacyjny płyn wypełniający wszystko. W tej grawitacyjnej mazi są puste sferyczne obszary. (…) Czyli zamiast stałych,litych obiektów w pustej przestrzeni (którą dla uproszczenia nazywamy pustą, chociaż tak naprawdę taka nie jest) mamy puste obiekty w stałej,litej przestrzeni„.

W tym miejscu wyobraziłam sobie nieskończony ocean wypełniony pustymi, gigantycznymi bańkami. Bashar dodaje, że te bańki, te olbrzymie puste przestrzenie nie do końca możemy porównać do naszych planet. Średnica przeciętnej bańki (quasi-planety) w lustrzanym wszechświecie ma mieć 300 milionów kilometrów (wielkość średnicy ziemskiej orbity).

W dalszych przekazach Bashar dodaje: „Wyobraź sobie, że kiedy grawitacyjna maź spotyka taką pustą bańkę, tworzy się powierzchnia [styczna]. Powiedzmy, jest to taka wewnętrzna powierzchnia w tej bańce. To na tej powierzchni może istnieć życie„.

Centrum lustrzanej rzeczywistości – co zamiast słońca?

Teraz wyobraź sobie, że zamiast gwiazdy w centrum rzeczywistości „na opak” jest coś zupełnie innego. Daje ono życie wszystkiemu co istnieje na powierzchni tej bańki. Określenie tego jako gwiazdy byłoby mylące. To coś bardziej jak wirujący torus„.

torus, tenor.com, autor: shellystarzz

Jeśli zastanawiasz sie czym jest torus, spieszę z wyjaśnieniem. Torus krztałtem przypomina oponę – to dwuwymiarowa powierzchnia obrotowa w przestrzeni trójwymiarowej. Powstaje w wyniku obrotu okręgu po lini prostej leżącej w płaszczyźnie tego okręgu i nieprzecinającej go. Nieco się skomplikowało. W uproszczeniu torus to taka napompowana dętka rowerowa czy powierzchnia obwarzanka. Poniższa wizualizacja powinna pomóc w zrozumieniu tego pojęcia.

torus, etkehad.weebly.com

Powróćmy teraz do opisu naszej rzeczywistości lustrzanej.

W swoim przekazie Bashar kontynuuje: „Wirujący torus, podczas rotacji, tworzy różne oddziaływania: jednym z nich jest tworzenie efektu silnego odpychania, kolejnym jest tworzenie efektu silnego przyciągania. Można by powiedzieć, że jest to biała dziura i czarna dziura„.

Przypomnijmy krótko: biała dziura to obszar czasoprzestrzeni, z której wypływa energia i materia, jest wydzielaczem światła (zgodnie z wiedzą konwencjonalną jej istnienie jest hipotetyczne). Natomiast czarna dziura to obszar czasoprzestrzeni, która absorbuje energię i materię, jest pochłaniaczem światła.

Kiedy wirujący torus staje się białą dziurą emitującą siłę, energię, tworzy on pewien rodzaj ciśnienia, które jest wykorzystywane przez mieszkańców egzystujacych na wewnętrznej powierzchni bańki w sposób magnetyczno-grawitacyjny, co pozwala istotom tym się przemieszczać.

Mieszkańcy i architektura Bańko-planet

Bashar sporo czasu poświęca na opisanie istot zamieszkujących „Bańko-planety”.

Mieszkańcy są zasadniczo sferyczni. Toczą się po wnętrzu powierzchni jak kulki. Mają cienkie odnóża, które moglibyście nazwać mackami. Każdy z nich ma dwanaście macek. Wykorzystują je w bardzo różnorodny sposób, w tym do wykonywania przeróżnych czynności [przyp. dosł. ang. manipulation]”.

Z przekazów wynika, że większość struktur, które budują ma kształt tub. Istoty te zatem są jak kulki toczące się po tubach i w ten sposób mogą wchodzić i wychodzić ze swoich budynków. „Kulo-macki” mają sensory na swoich sferycznych ciałach, za pomocą których mogą postrzegać wiele różnych energii, o których nawet nie zdajemy sobie sprawy.

Mają oni coś w rodzaju zbiorczego oka, które jest częścią powierzchni i które pozwala im na postrzeganie wizualne. Posiadają także umiejętność postrzegania dźwięków oraz wielu innych zmysłów, bodźców”.

Istoty te są inteligentne. Ich rozmiary są imponujące – przeciętna średnica kulistych bytów wynosi 3 metry. Ich świadomość wyraża sie w bardzo odmienny sposób w porównaniu do naszej. Dla cywilizacji Bashara odkrycie tej nowej grupy sferycznych istot jest wyjątkowe, gdyż nigdy wcześniej nie spotkali się z tego typu egzystencją i tego typu uniaktowym wszechświatem.

Dzień i noc w rzeczywistości lustrzanej

Jakie zatem prawa fizyki rządzą tym niezwykłym światem? Otóż zgodnie z opisem channelingowym kiedy wirujący torus ( ich „słońce” ) rotuje bardziej w stronę „czarnej dziury” powoduje to wytworzenie energi przyciągającej rózniacej sie znacząco od energii odpychania. Można pokusić się o stwierdzenie, że działanie energii odpychania stanowi dla nich dzień, a energii przyciągającej noc.

W dalszej części dowiadujemy się, że „Na swoich ciałach mają pewne rzeczy, które pozwalają im na odpowiednie ukierunkowanie umożliwiające wykorzystanie zarówno odpychania jak i przyciagania do przemieszczania się po obszarze wnętrza. W ciagu „dnia” ich atraktory są skierowane w stronę wirującego torusa, natomiast w „noc” w stronę przeciwną. Poprzez odpowiednie zmiany kierunków mogą się spowalniać, przyspieszać, itd.”.

Dlaczego wszechświat lustrzany jest unikatowy?

Bashar zapytany czy grawitacyjna maź wypełniająca opisywany wszechswiat to tak zwana ciemna materia (ang. dark matter) odpowiada przecząco. „To coś, czego nie jesteście w stanie pojąć w tym momencie„.

Sesja channelingowa kończy się następującym stwierdzeniem: ” Zadziwiającą rzeczą jest to, że panujące tam prawa fizyki są w gruncie rzeczy tylko w niewielkim stopniu inne niż te, do których jesteście przyzwyczajeni. Po prostu zostały one tak przearanżowane w zakresie rzeczywistości, która choć wydaje się tak obca, to tak naprawdę w przeważającej mierze podlega zasadom fizyki podobnym do Waszych„.

Życie się toczy

Przykład kulistej cywilizacji przedstawiony przez Bashara pokazuje nam jak bardzo istnienie pozaziemskie może różnić się od naszego. Świadomość manifestuje się w formach wciąż dla nas niezbadanych i może dlatego właśnie tak fascynujących. Kiedy zapoznajemy się z coraz to nowszymi opisami istnień kosmicznych, te informacje, energie, przenikają do naszej częstotliwości. Poszerzając horyzonty często stają się źródłem zmian w naszym życiu. A kto wie, może my i sam fakt naszego istnienia jest źródłem zmian dla innych międzygwiezdnych mieszkańców. I tak życie kołem się toczy.

A.

Źródła:

1.Interstellar Enneagram Part 1, 2014, bashar.org, więcej tutaj

2.https://pl.wikipedia.org/wiki/Torus_(matematyka)

3.https://tenor.com/pl/view/torus-gif-23920860

4.http://etkehad.weebly.com/ball-torus-and-spherical-surfaces.html

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *