Kim są pradawni Założyciele – istoty-modliszki nadzorujące program uprowadzeń na Ziemi?

[Galeria obrazów na dole strony]

Wszystko zaczęło się od pewnego snu bliskiej mi osoby. Śniący znajduje się w olbrzymiej przezroczystej, szklanej kopule, w którą uderza olbrzymia modliszka. Pod szklaną powłoką jest miasto, ludzka osada, baza. To ostatnie chwile kiedy kopuła opiera się przytłaczającym atakom napastnika. W momencie kiedy pęka, śniący budzi się.

Chociaż nie był to mój sen, obraz ten został w mojej głowie po wszystkich tych latach. Ciekawe jest to, że sen zapamiętałam wyłącznie ja. Sam śniący wyrzucił go zupełnie z pamięci. Zaintrygowana postacią gigantycznej modliszki zaczęłam poszukiwania.

Zwierzchnicy uprowadzeń

Dopiero po wielu latach miałam trafić na materiał zawarty w channelingach Bashara, który rozwijał temat istot pozaziemskich wyglądem przypominających modliszki. Założyciele (ang. The Founders). Według Bashara to istoty pozaziemskie odpowiedzialne za program uprowadzeń ludzi. To oni stoją „na samej górze” hierarchii. Wyglądem przypominają modliszki, są wysocy i smukli.
Wiele milionów lat temu to właśnie Założyciele, wykorzystując materiał genetyczny dinozaurów, dokonali hybrydyzacji, w wyniku której powstał nowy gatunek: Reptilianie.

Przybysze z czarnej dziury

Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez Bashara, Założyciele są w dużej mierze nie do pojęcia dla ludzkiej inteligencji. Ich przodkowie wyłonili się z czarnej dziury znajdującej się w centrum naszej galaktyki. Skąd pochodzą wcześniej w czasoprzestrzeni – brak języka, który mógłby to opisać. Wywodzą się z wymiaru, którego człowiek nie rozumie, może jedynie w swych najciemniejszych, najgłębszych snach (nie w sensie negatywnym).

W sesji „Komunikacja z Wyższą Świadomością” (ang. Communication with Higher Consciousness, 1997) Bashar dodaje: „Jest substancja świadomości, intencja, która w tamtej rzeczywistości jest samym ostrzem intencji. Precyzja koncentracji, której człowiek nie jest w stanie sobie wyobrazić. Jednomyślność istnienia, która jest czymś poza wielowymiarowością, mnogością celów i różnorodnością ekspresji człowieka. Ludzka świadomość nie byłaby w stanie nawet objąć, że coś podobnego mogłoby istnieć i że stałaby za tym jakakolwiek inteligencja. Jednak to zaiste JEST inteligencja, płonąca koncentracja świadomości„.

Niezwykły przypadek Lindy Porter

Nie byłabym sobą, gdyby moje poszukiwanie się na tym skończyły. Temat jest zbyt ekscytujący, aby zaprzestać jego dalszej analizy. Zadałam sobie pytanie: czy są przypadki uprowadzeń przez UFO, w których pojawiają się istoty wyglądem przypominające modliszki? Otóż są.

W 1963 roku, jeszcze przed erą zintensyfikowanych uprowadzeń przez „obcych”, Linda Porter, 17-letnia dziewczyna z małej miejscowości Covina w Kalifornii, obudziła się na pokładzie dziwnego statku kosmicznego. Dokładniejszy opis dalszych wydarzeń będzie rekonstruować dopiero po latach w trakcie regresji hipnotycznej. Niewielka istota, a był to najprawdopodobniej Szarak (Grey, Maz’eh) zaprowadziła Lindę do pomieszczenia wypełnionego światłem, w którym czekał na nią inny obcy wyglądem przypominającym modliszkę. Uprowadzona twierdzi, że spotkania z tymi istotami odbywały się regularnie.

Linda Porter wykonała wiele szkiców obrazujących te niecodzienne wizyty (galeria na dole strony). Zgodnie z jej szczegółowym opisem, napotkana istota-modliszka miała około 240 cm wzrostu i „wydawała się w emanować wyjątkową godnością. Sprawiała wrażenie bardzo wiekowej„.

Insektowy osobnik porozumiewał się z nią telepatycznie (precyzyjniej ten rodzaj komunikacji można by określić jako teleempatię). Według Lindy: „Cywilizacja istot-modliszek komunikuje trudne koncepcje za pomocą symboli, którymi promieniują emocje. Emocjonalny aspekt jest przenoszony poprzez fale przypominające fale dźwiękowe, jednak nie należą one do spektrum słyszalnego przez człowieka. Te fale są oddczuwalne, nie słyszalne„.

Uprowadzona twierdzi, że jest częścią większego eksperymentu, w którym obcy badają naturę ludzkiej duszy. Szaraki są wykonawcami, „od brudnej roboty”. To istoty-modliszki (Założyciele) wydają się kontrolować całą procedurę. Linda dodaje: „Czymkolwiek jest człowiek, posiada on duszę, anima, która jest dla nich tajemnicą. Chcą zgłębić dokąd udaje się ta dusza w chwili śmierci„. Obcy mają badać tzw. recykling duszy, transportowanie duszy z oryginalnego do sklonowanego ciała. Proces ten analizują w specjalnie przygotowanych cylindrycznych pojemnikach.

Po prawie trzydziestu latach interakcji z obcymi, w tym z osobnikami-modliszkami, Linda twierdzi, że są niezwykle zainteresowani ewolucją istot żywych. Dokonywali oni modyfikacji DNA w naturalnie ewaluujących naczelnych (ang. primates), tworząc zupełnie nowe warianty genetyczne.

Założyciele i Szaraki – kosmiczna współpraca

W tym miejscu muszę wrócić do Bashara i informacji, które przekazał w sesji „Pięć Ras Hybrydowych” (ang. The Five Hybrid Races, 2018) oraz opisów zawartych w filmie „First Contact” (pol. Pierwszy Kontakt) produkcji Zia Films. Przyjrzyjmy się na chwilę rasie pozaziemskiej, która bardzo często pojawia się w relacjach uprowadzonych – Szarakom. Bashar określa ich jako Maz’eh. Pochodzą oni z równoległej wersji Ziemi, na której ludzie odeszli od natury, emocji i uczuć na rzecz rozwoju technologicznego. W wyniku daleko idących modyfikacji genetycznych utracili możliwość rozmnażania się. Aby przetrwać, poszukują w równoległych wersjach Ziemi ludzkiego, życiodajnego materiału genetycznego, którym wzbogacają własny genom.

Analizując powyższe informacje, wydaje się, że działania zarówno Założycieli jak i Szaraków są w pewnej mierze pokrewne. Założyciele jawią się jako istoty dużo bardziej zaawansowane, pradawne, których ingerencja na naszej planecie sięga co najmniej kilku milionów lat wstecz. Ich agenda najprawdopodobniej jest znacznie szersza niż cele Szaraków, co nie zmienia faktu, że współpraca tych istot pozaziemskich wydaje się mieć obopólne zalety.

W moich poszukiwaniach zawsze sprawdzam także dostępne źródła konwencjonalne: mitologie, archeologiczne odkrycia, etymologie słów, symbole często znajdujące się w miejscach sakralnych, pisma istotne dla religii oraz kultów. Jeśli nasi przodkowie mieli styczność z Założycielami,”modliszkowymi” istotami pozaziemskimi, to w starożytnej historii, wierzeniach, sztuce mogło pojawić się ich symboliczne zobrazowanie.

Widzący łagodnomowy i duchowy przewodnik

Najpierw przyjrzyjmy się analizie etymologii samego słowa. W języku angielskim to mantis, rosyjskim – bogomol, niemieckim – Gottesanbeterin. To ciekawe, że znaczenie słowa w wielu języków ma konotacje sakralne: modliszka od modlitwy, bogomol od boga, Gottesanbeterin od Gott (bóg), Anbeterin (modląca się). Sam odpowiednik angielski, mantis, wywodzi się z greki i oznacza „proroka”, „widzącego”, „łagodnomowego” (ang. soothsayer).

W starożytnej Grecji symbolice modliszki przypisywano wartości nadnaturalne, profetyczne, jasnowidzące. Egipcjanie wierzyli z koleii, że pewne insekty, w tym modliszki stanowiły rodzaj przewodników podczas podróży pozagrobowej człowieka w drodze do nieśmiertelności. Poczas prac wykopaliskowych w Deir el Medina (Egipt) znaleziono małą glinianą trumnę, w ktorej umieszczono szczątki modliszki owinięte w lniane płótno. Także w Islamie insektom tym przupisuje się szczególną rolę: mają one wskazywać drogę do Mekki, świętego miejsca muzułmanów. Takich przykładów jest znacznie więcej. Wydaje się, że często powtarza się ten sam motyw: modliszka jawi się jako duchowy przewodnik, wiedzący i widzący więcej.

Człowiek-Modliszka w prehistorycznych jaskiniach

W 2017 roku podczas wykopalisk w miejscowości Sarkubeh w Iranie odkryto 14-centymetrowy petroglif, który według archeologów przedstawia „Człowieka-Modliszkę”. Powstanie tego naskalnego prehistorycznego rysunku szacuje się na okres od 4 do 40 tysięcy lat temu. Jedank wciąż pozostaje on tajemnicą. O ludzkiej części petroglifu mają świadczyć kółka znajdujące się po bokach modliszki. Podobny motyw otoczających okręgów pojawia się także w przypadku innego niezwykłego rysunku naskalnego, „Kucającego-Człowieka” – w sposób niezrozumiały dla badaczy, petroglif ten pojawia się jako powtarzajacy sie motyw w wielu kulturach na całym świecie.

Mitologiczny Kaagen i ziarno pierwszego człowieka

A teraz moje ulubione miejsce do szperania wszelakich niezwykłości – mitologie i starożytne przypowiesci. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj postac Kaagena, który pojawia się w wierzeniach ludu San zamieszkującego południową Afrykę. Zmiennokształtny Kaagen, Człowiek-Modliszka o nadprzyrodzonych mocach pojawił sie już na samym początku istnienia świata, kiedy Ziema była pokryta jedynie wodą. Modliszka otrzymała zadanie odnalezienia celu istnienia. Po wielu przebojach i perypetiach Kaagen ostatecznie trafia na wspaniały biały kwiat, w którym zasadza ziarno pierwszej istoty ludzkiej. Tak narodził sie pierwszy przedstawiciel ludu San. Analogia do pozaziemskich Założycieli jest uderzającą.

Dobrzy czy źli – jaka jest intencja Założycieli?

Zostałem owładnięty przez siłę obecności modliszkowej istoty, która nagle znalazła się obok mnie. Fale energii myślowej zalały moje istnienie, a była to tak naprawdę fala miłości, która mnie wypełniła„.

Odniosłem wrażenie, że Modliszki mnie energetycznie chroniły, aby cokolwiek robili z moją klatką piersiową Szaracy mogło zostać ukończone„.

Powyższe fragmenty pochodzą z wywiadu Lindy M. Howe przeprowadzonym z kanadyjskim prawnikiem, S.A., który twierdzi, ze również doświadczył bliskiego spotkania z istotami-modliszkami. Cała rozmowa porusza wiele kwestii, w tym dotyka natury rzeczywistości, duszy, życia po śmierci, jednak moja uwagę kieruję na „falę miłości”, która obrazuje Założycieli jako postacie pozytywne. Miłość, którą otaczają uprowadzonych skłania do wniosku, że ich intencje mogą być czyste, oparte na trosce o ludzkość.

Uprowadzona Linda Porter także odniosła wrażenie, że Modliszki „desperacko pracują nad tym, aby uzdrowić aktualnie panujące środowiskowe warunki, które zagrażają ludziej rasie„.

Jakakolwiek jest prawda, insektowi Założyciele z pewnością intrygują, wzbudzają emocje i rozpalają wyobraźnię, stanowiąc ekscytujący temat do własnej eksploracji.

A.


Istota-modliszka/ Rysunek wykonany przez Lindę Porter, 1991
Rysunek wykonany przez Lindę Porter, 1991
Rysunek wykonany przez Lindę Porter, 1991
Rysunek wykonany przez Lindę Porter, 1991
Rysunek wykonany przez Lindę Porter, 1991
Rysunek wykonany przez Lindę Porter, 1991
Rysunek wykonany przez Lindę Porter, 1991
Człowiek-Modliszka, petroglif, Sarkubeh, Iran
Kucający-Człowiek, petroglif, motyw globalny

Źródła:

1.Komunikacja z Wyższą Świadomością / ang. Communication with Higher Consciousness, 1997 bashar.org
2.Pięć Ras Hybrydowych / ang. The Five Hybrid Races, 2018, bashar.org
3.https://earthmysterynews.ca/2016/03/16/a-praying-mantis-encounter/
4.https://twitter.com/CryptoLoren/status/1178058979190231040
5.https://paranormal-world.fandom.com/wiki/Abducted_by_the_Ant_People
6.https://www.gateway-africa.com/stories/The_First_Bushman_San.html
7.https://www.mysticmastersashram.org/soul-transfer-a-top-secret-goverment-project/
8.https://www.popularmechanics.com/science/archaeology/a31671962/praying-mantis-petroglyph/
9.https://en.wikipedia.org/wiki/Greek_divination#:~:text=The%20Greek%20word%20for%20a,religion%20of%20the%20city%2Dstate.
10.https://www.heartspm.com/praying-mantis-patience-and-wisdom.php#:~:text=The%20word%20%E2%80%9Cmantis%E2%80%9D%20in%20Greek,himself%20as%20a%20praying%20mantis.
11.https://jor.pensoft.net/article/39400/
12.Glimpses of Other Realities, Linda M. Howe, 1997
13.Film „First Contact”, Zia Films, 2016

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *