Rasy Hybrydowe – „dzieci” ludzi i obcych. Bashar o naszych potomkach z równoległej Ziemi.

[Grafika poglądowa, Steve Altattan]

Dokąd zmierza ewolucja ludzkości? Jak będzie wyglądał człowiek przyszłości? Czy przetrwamy, a jeśli tak, w jakim świecie będą żyły nasze dzieci? To pytania, które zadaje sobie wielu z nas. W swoich channelingach Bashar opowiada o alternatywnej Ziemi, jej destrukcji i drodze do przetrwania. Przytacza on także szczegółowe opisy ewolucji człowieka do kosmicznej istoty wyższej.

Anunnaki, Adam i Ewa – początek cyklu

Cykl ewolucji ludzkości zaczyna się dawno temu. Anu (w starożytynych tekstach opisywani często jako Anunnaki) to rasa istot pozaziemskich, którzy setki tysięcy lat temu przybyli na Ziemię. Anunnaki byli odpowiedzialni za modyfikacje genetyczne pierwszych form ludzkich, które w naturalny sposób wyewoluowały na naszej planecie. Wzbogacili materiał genetyczny wczesnej formy hominidów, homo erectus, (a także wczesnych form pokrewnych) dodając część swojego DNA i tworząc tym samym homo sapiens, człowieka współczesnego.

Anunnaki korzystali z Matrycy Ziarna (inaczej Szablon Nasienia), czyli tak zwanego Viquadesh, gdzie „viqua” w języku starożytnych oznacza ziarno, nasienie (ang. seed), natomiast desh to matryca, szablon (ang. template). Matryca Ziarna to nawiązanie do wczesnych form homo erectus. Była ona wykorzystana do stworzenia Adama.

Anunnaki bazując na wczesnym szablonie Adama stworzyli jego wersję kobiecą, E’va. Była to pierwsza hybrydyzacja człowieka. Nie oznacza to jednak, że nie istniała kobieca forma Viquadesh. Anunnaki wykorzystali pierwotny „szablon” Adama do stworzenia niejako modernizacji człowieka i otrzymaliśmy kobiecą wersję homo sapiens, współczesnego człowieka myślącego. Tak, Eva jest upgradem (unowocześnieniem) Adama.

Czyli jednak to, co słyszymy od dzieciństwa się zgadza: Ewa „żebrem” z Adama. Kiedy w czeluściach internetu badałam znaczenie terminu „Viquadesh” dotarłam do hebrajskiego słowa Qadesh. Słowo to oznacza „z korzeni”, „święty”. Biblia wspomina kilkukrotnie o miejscu zwanym Kadesz. Była to ważna lokalizacja w opisach dotyczacych pochodzenia Izraelitów.

Powróćmy teraz do Bashara i jego informacji dotyczących ras hybrydowych. Udajmy się na chwilę w krótką podróż do przyszłości.

Pierwsza Rasa Hybrydowa – Maz’eh / Szaraki

Zmutowani ludzie z równoległej Ziemi zniszczyli swój świat. Utracili możliwość rozmnażania. Jedynym sposobem na przetrwanie było pozyskanie wartościowego, życiodajnego ludzkiego DNA. Wykorzystali swoją zaawansowaną technologię do podróży do wielu światów równoległych, w tym do naszej wesji Ziemi, aby pozyskać odpowiedni materiał genetyczny, który zmieszany z ich własnym DNA pozwolił na stworzenie cywilizacji hybrydowych. Dzięki temu ich rasa, kultura i dziedzictwo mogło wciąż istnieć.

Druga Rasa Hybrydowa – Maz’ani / Wysocy Szaracy

Przedstawiciele Wysokich Szaraków powstali w kolejnym etap hybrydyzacji. Maz’eh (Szaraki) dodali do swojego DNA ludzki materiał genetyczny tworzac rasę Maz’ani. Nowa rasa była ulepszeniem poprzedniej jednak wciąż niewystarczającym do przetrwania cywilizacji.

Trzecia Rasa Hybrydowa – Sas’sani

Reprezentantem rasy Sassani jest właśnie Bashar. Sassani powstali z połączenia materiału genetycznego ludzi i Szaraków (w proporcji 50/50). Przedstawiciele tej rasy to quasi-fizyczne istoty, które życią na granicy świata materialnego i niematerialnego (pomiędzy 4 i 5 gęstością). Mają oni biało-szarą skórę, małe nosy, usta i uszy, duże oczy oraz nieco większe głowy. Są szczupli. Posiadają szerokie, szaro-niebieskie źrenice i niewielkie białka oczne. Osobniki męskie są łysi, natomiast kobiece mogą mieć białawe włosy. Etnicznie najbardziej przypominają przerysowaną, „wyolbrzyminą” wersję Tybetańczyków.

Czwarta Rasa Hybrydowa – Sha’ya’el

Swym wyglądem bardziej przypominają ludzi niż Sassani. Mają znacznie większe oczy, są względnie smukli. Shayael wspierają następującą po nich rasę hybrydową, Yayael, w programie aklimatyzacji i przyszłej interakcji z ludzkością (z naszą wersją Ziemi). Reprezentanci Czwartej Rasa Hybrydowej należą do tak zwanych Prekursorów, którzy badają czy ludzkość jest gotowa na otwarty kontakt z istotami pozaziemskimi.

Piąta Rasa Hybrydowa – Ya’ya’el

Yayael są zdecydowanie bardziej podobni do ludzi. Z tego względu to oni będą pierwszą rasą, która nawiaże otwarty kontakt z ludzkością. Oni także należą do Prekursorow. Yayael to istoty Czwartej Gęstości, którzy będą współpracować z ludźmi również funkcjonującymi na tej gęstości (będą to ludzie na wyższym poziomie duchowym i fizycznym).

Hybrydowe Dzieci Sha’linaya

Zanim przejdziemy do opisu szóstej i siódmej rasy, warto przytoczyć w tym miejscu kilka informacji o Hybrydowych Dzieciach, o których Bashar tak często wspomina. Sha’linaya zwani też „Tymi Pierwszymi” to dzieci-hybrydy, które obecnie żyją na statkach kosmicznych i które ostatecznie zostaną wprowadzone na Ziemię, aby żyć wśród ludzi. Mają oni stanowić pewien bufor wspierający tansformację i przygotowanie ludzkości do interakcji z istotami wyższych częstotliwości.

Szósta Rasa Hybrydowa – E’nanni’ka

Samo słowo Enannika oznacza „dusze przodków”. Szósta Rasa Hybrydowa zbudowana jest na rodowej esencji DNA, na genetycznej esencji przodków. Enannika to kolejny etap ewolucji ludzkości. To harmonijne, naturalne zespolenie Shalinaya, Hybrydowych Dzieci, i ludzi.

Siódma Rasa Hybrydowa – Anu’het

Anuhet to piękne ukoronowanie hybrydyzacji i przyszłe połączenie wszystkich sześciu ras w jedną. To zakończenie wielkiego cyklu zapoczątkowanego przez Anunnaki. Anuhet to nowy typ istoty, która reprezentuje zupełnie inny typ egzystencji w rzeczywistości materialnej. Anuhet będzie wykazywał wiele cech ze świata ducha i innych wymiarów. Siódma rasa to optymalizacja poprzednich. Jej przedstawiciele osiagną „interesującą ekspresję” pasji, potęgi i pokoju (ang. passion, power & peace). Anuhet będą dokonywać eksploracji i unifikacji wielu różnych układów gwiezdnych i galaktyk.

W tym momencie Ziemia buduje konieczną podstawę, podwaliny do ostatecznego celu swojej ewolucji. Bashar dodaje: „to jest właśnie prawdziwy podarunek, którym się z Wami dzielimy. Kiedy dzielimy się z Wami tymi wszystkimi zasadami, informacjami, które mają pomóc Wam zrozumieć naturę i strukturę istnienia w postaci przekazywanych Wam „zbiorów instrukcji” oraz narzędzi umożliwiających Wam łatwiejsze zastosowanie tych zasad w Waszej rzeczywistości materialnej i wprowadzanie pozytywnych,potężnych zmian, których pragniecie – to jest nasz prawdziwy podarunek. Zauważyliśmy, że podążacie tą samą drogą, którą kroczyła równoległa Ziemia – drogą destrukcji, która doprowadziła do powstania Maz’eh, Szaraków. Nasz dar, nasze informacje pozwalają Wam pominąć wszystkie pośrednie etapy [hybrydyzacji] i od razu dotrzeć do momentu, w którym człowiek stanie się Enannika, Szóstą Rasą Hybrydową. To jest nasz prawdziwy podarunek – informacje, które Wam dostarczamy znacząco zwiększaja Waszą ewolucję, bez konieczności doświadczenia historii alternatywnej Ziemi, która musiała stworzyć cały system hybrydyzacji, przejść przez te wszystkie fazy, aby wrócić do stanu rownowagi”.

Bardzo się cieszę, że mogłam przytoczyć ten niewielki fragment historii z bogatego zasobu przekazywanego przez Bashara. Droga hybrydydyzacji, choć wydaje się długa i wymagająca wielu wysiłków ostatecznie prowadzi do niezwykłej konkluzji, nowego ekscytujacego cyklu istnienia, nowej ulepszonej wersji człowieka. Jeśli kiedyś na swej drodze spotkasz istotę hybrydową, pamiętaj, że może to być krewniak, z którym dzielisz DNA. Jesteśmy połączeni nie tylko genetycznie, ale także duchowo i wszyscy należymy do pięknej, różnorodnej, wielowymiarowej kosmicznej rodziny.

A.


Źródło:

1.Pięć Ras Hybrydowych / ang. The Five Hybrid Races, 2018, bashar.org

2.Prekursorzy / ang. The Precursors, 2016, bashar.org

3.2027 – Punkt Podparcia Kontaktu / ang. 2027 – the Contact Fulcrum, 2017, bashar.org

4.Grafika tytułowa autorstwa: Steve Altattan

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *