Zaproś istoty pozaziemskie do swojego życia. Medytacja Otwartego Kontaktu od Bashara – OKNO

28 stycznia 2023 roku otrzymaliśmy wyjątkowy prezent od Bashara, istoty z cywilizacji Sassani, która od prawie 40 lat poprzez channeling przekazuje nam informacje za pośrednictwem Darryla Anki. W sesji „Twoje Galaktyczne Obywatelstwo Część 1” (ang. Becoming a Galactic Citizen Part 1 ) Bashar poprowadził wcześniej zapowiadaną medytację zwiększająca prawdopodobieństwo „Otwartego Kontaktu”. Jest to pierwsze z trzech narzędzi z cyklu „Okno, Drzwi i Brama” (ang. Window, The Door and The Gate) .

Medytację znajdziesz poniżej, jednak zanim otrzymasz jej treść pozwolę sobie przytoczyć nieco uzupełniających informacji w temacie.

Od wielu lat Bashar powtarza, że początkiem tzw. Otwartego Kontaktu jest rok 2023. Co oznacza termin „Otwarty Kontakt”? Jest to z całą pewnością coś więcej niż bezpośredni kontakt istot pozaziemskich z ludzkością. W sesji „Protokoły Pierwszego Kontaktu” (ang. The Protocols of First Contact, 2016) Bashar stwierdza: „otwarty kontakt w przypadku jedynie [doświadczeń] samych jednostek czy grup [na Ziemi] nie jest ostatecznym otwartym kontaktem, bo ten [docelowo] obejmuje w swym zakresie każdą formę życia na Waszej planecie – nie tylko ludzi. Jesteście całkowitym systemem, i dla nas, otwarty kontakt z Ziemią oznacza kontakt z ZIEMIĄ – [kontakt] z całością świadomości za pomocą różnych sposobów, których sobie nawet jeszcze nie wyobrażacie”.

Cały proces „otwarcia” kontaktu ma odbywać się stopniowo w oknie prawdopodobieństwa między 2023 a 2033 rokiem.W tym czasie mamy obserwować coraz więcej NOLi (niezidentyfikowanych obiektów latających, ang. UFO). Kontakty z istotami pozaziemskimi mają być coraz częstsze i bliższe. Ich celem jest oswojenie ludzkości z istnieniem inteligentnych bytów kosmicznych.

Z sesji „Powłoki Ziemi” (ang. The Shells of Erath, 2021) uzyskaliśmy informację, że najprawdopodobniej pierwszymi istotami pozaziemskimi, z którymi ludzkość nawiąże Otwarty Kontakt będą Plejadianie. Jednak to może się zmienić.

Jeśli temat częstotliwości, z którą rezonuje człowiek nie jest Ci obca, w ostatniej sesji „Twoje Galaktyczne Obywatelstwo Część 1” pojawiła się pytanie w tej kwestii. Jaką muszę mieć częstotliwość, aby doświadczyć kontaktu z istotami pozaziemskimi? Bashar odpowiedział, że w dużej mierze zależy to od rodzaju istoty pozaziemskiej. Dobrze jest osiągnąć poziom w okolicy od 180 000 do ponad 200 000 cykli na sekundę, aby doświadczenia te były względnie łagodne. Stąd też większość kontaktów z „obcymi” ma miejsce w nocy, gdyż uśpiony umysł fizyczny niejako zostaje przygłuszony przez zwiększone lśnienie ducha (emanacja większej częstotliwości).

Po tej garści informacji, czas przejść do rzeczy. Z uwagi na to, że tłumaczenie literalne nie miałoby takiego wydźwięku, poniżej znajdziesz parafrazowaną treść rzeczonej medytacji Bashara. Jest to jedynie kwintesencja, a rewelacyjną całość oryginału znajdziesz tutaj.

Medytacja zwiększająca prawdopodobieństwo Otwartego Kontaktu (parafrazowana):

Wyobraź sobie, że patrzysz przez okno w swoim domu. Na niebie widzisz statki kosmiczne, które pojawiają się i znikają. Jeden statek, i kolejny, i kolejny, i jeszcze jeden. Ruch wokół planety trwa nieustannie. Chociaż nie jest on w pełni dla Ciebie widoczny, to dzięki Twojemu magicznemu oknu możesz oglądać te kosmiczne manewry. A teraz kiedy oddychasz i obserwujesz ten podniebny ruch, czujesz jak Twoje serce otwiera się. Widzisz siebie wysyłającego zaproszenie. Miłość. Jesteśmy połączeni miłością. Jesteśmy połączeni duchem. Zapraszamy więcej komunikacji, więcej kontaktu, więcej łączności, więcej świadomości o sobie nawzajem. Jesteśmy gotowi, jesteśmy otwarci, jesteśmy tutaj i zapraszamy Was, abyście i Wy do nas dołączyli. Razem w pięknie przyjaźni.

Kiedy osiągniesz ten stan, kiedy odczuwasz tę niezwykłą, sakralną przestrzeń, umieść w niej swój oddech. Wraz z tym oddechem wnieś w nią to zaproszenie. Jesteś otwarty na poznanie tego co niewidoczne. Chcesz ujrzeć to, czego wcześniej nie mogłeś. Pragniesz być częścią galaktycznej społeczności. Jednak bez nalegania, bez natarczywości . Wysyłasz zaproszenie z otwartym sercem, z czystą intencją. Widzisz jak sama Ziemia otwiera się. Przepełniony miłością zapraszach tych, którzy także Cię kochają. Mówisz: witajcie. Witajcie. Witajcie.

Powtarzajcie tę medytację każdego dnia. Nawet kilka chwil zrobi dużą różnicę i przyczyni się do zwiększenia prawdopodobienstwa przywitania gwiezdnych istot. Wasza aktywność ma duże znaczenie. Spotykajcie się w grupach i medytujcie pod gwiazdami, razem wysyłając to kosmiczne zaproszenie.

25 lutego 2023 odbędzie się sesja „Twoje Galaktyczne Obywatelstwo Część 2”, w której otrzymamy kolejne narzędzie zwiększające prawdopodobieństwo Otwartego Kontaktu – tym razem będą to DRZWI. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz tutaj.

Jeśli wciąż będzie to moją ekscytacją, to oczywiście przyjrzę się bliżej kolejnemu narzędziu i zapukam do wspomnianych drzwi.

A.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *